Під час встановлення меморіальної дошки герою АТО у небі кружляли лелеки  

Пам’ять героя АТО Юрія Броника вшанували в с. Ушомир Коростонського району в Житомирській області. Меморіальна дошка бійцю 30-ї механізованої бригади  була виготовлена та встановлена на приміщенні Ушомирської школи за спонсорські кошти, які залучив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Володимир Арешонков.

Під час відкриття пам’ятної дошки відбулась подія, якою учасники заходу назвали символічною: в небі з’явилися три лелеки, один з яких спустився низько та  почав кружляти над площею, де зібралися жителі Ушомира вшанувати пам’ять про героя. Тоді Володимир Арешонков згадав  слова пісні:

«Мне кажется порою, что солдаты с кровавых непришедшие полей Не в землю нашу полягли когдато, А превратились в белых журавлей…»

Сержант, водій-механік Юрій Броник, випускник школи в Ушомирі,  перебував у складі 30-ї механізованої бригади в зоні АТО з березня 2014- го. Помер герой у військовому шпиталі Дніпропетровської області від отриманих ран  у листопаді того ж року. У 42-річного Юрія Броника залишилась дружина та двоє синів.

Познайомившись з присуніми на заході  рідними учасника АТО, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Володимир Арешонков висловив їм співчуття та подякував мамі за, те що народила і виховала сина-героя та передав матеріальну допомогу.

 IMG_0843

IMG_0845

IMG_0856