Партійці Ємільчинщини взяли участь у організації благодійного концерту: зібрані кошти направлять на потреби добровольців

Представники Ємільчинської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» 28 лютого взяли участь у організації благодійного концерту, під час якого всі бажаючі могли передати допомогу учасникам бойових дій.

Громадська організація «Об’єднання волонтерів Ємільчинщини» розпочали збір коштів на потреби добровольців, до яких скоро поїде волонтер Олександр Таргонський. Вони запланували декілька благодійних концертів по школах району. Це був перший концерт, який відбувся в Ємільчинській гімназії. Участь в ньому взяли учні гімназії та вихованці театральної студії «Фігаро» Ємільчинського будинку дитячої творчості. Діти розповідали патріотичні вірші та співали пісні.

«Ми кожного разу намагаємось підтримати наших волонтерів у їх благородній справі і цього разу теж не змогли залишитись осторонь. Тому від нашої організації партії передали тисячу гривень», – говорить керівник секретаріату Надія Чиж.

IMG_3170

IMG_3184