Активісти області долучилися до акції по збору пластикових кришечок «Шлях додому»

Задля допомоги пораненим учасникам бойових дій, активісти області долучилися до акції по збору пластикових кришечок «Шлях додому». Її підтримав засновник Благодійного фонду «Нас об’єднує Житомир» та голова Житомирського територіального осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Рабінович.

Проводився збір впродовж трьох місяців на території всієї Житомирщини. До того ж, не залишилися осторонь учасники бойових дій, які зараз знаходяться на Сході. Вони передали кришечки волонтерами, коли ті привезли допомогу. Спільними зусиллями було зібрано 500 кілограм пластику. Та акція на цьому не закінчується, збір і надалі триває.

Це всеукраїнська ініціатива  благодійного фонду «Лелекера» по збору пластикових кришечок для допомоги пораненим і травмованим учасникам бойових дій.  Громадський проект «Шлях додому» спрямований на вирішення екологічної та соціальної проблем, свого часу  підтримали Міністерство екології України, представники бізнесу, заклади освіти, волонтерські організації та усі небайдужі в різних куточках країни. У фонді повідомляють, що  за рік таким чином  вдалося зібрати 20 тонн вторинного пластику. Далі зібраний пластик передають переробному підприємству, а вже за отриманні кошти надається допомога бійцям АТО. Зокрема, за 2017 рік з пластику  вдалось отримати 84 тис. грн. Проект ґрунтується виключно на волонтерських засадах і самофінансуванні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*