Партійці БПП вирішують буденні проблеми лугинчан

Представники Лугинської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» регулярно працюють із громадянами. Зокрема, протягом 2018 року надійшло 65 звернень до народного депутата від БПП Володимира Арешонкова, голови організації партії Наталії Кирийчук, депутатів районної та селищної ради від «Солідарності».

Одним із останніх прикладів гарної та злагодженої роботи партійців є передача посуду для Червоновольцького садочку.

«У цьому місяці вдалося позитивно вирішити питання, які порушені у зверненні  на моє ім’я від завідуючої Червоноволоцьким ДНЗ “Колосок” Наталії Ковальчук. Завдячуючи членам партії, у тому числі Петру Каменчуку, який безпосередньо проживає в селі Червона Волока, вдалося передати набори дитячого  посуду для вихованців садочку.  Сподіваюся, що відтепер дітвора зможе не лише смакувати стравами, приготованими кухарями з особливою любов’ю для них, а й милуватися кольоровими малюнками бджілок та звірят», – зазначила голова організації партії Наталія Кирийчук.

Не залишаються осторонь у вирішенні питань покращення життя громади й інші члени партії. Так директором школи села Путиловичі та партійцем Петром Килівником порушено, а головою партії вирішено, питання покращення  благоустрою біля ФАПу у селі. А саме, було встановлено новий паркан. Петро Васильович не лише готував звернення, збирав підписи, а й брав особисту участь у його встановленні.

Загалом, жителі району найчастіше звертаються з питань надання матеріальної допомоги на лікування, надання консультацій та роз’яснень з різних питань, покращення житлових умов та ряд інших. Партійці спільними зусиллями намагаються вирішувати порушені питання. До прикладу, головою депутатської  фракції «Солідарність» в Лугинській об’єднаній територіальній громаді Станіславом Івчуком, який є приватним нотаріусом, періодично проводяться виїзні прийоми в населених пунктах району.

30874768_931456023692060_250979050_n

30784524_1900513503356946_250123183_n

парканфап1 парканфап

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*