Депутати Оліївської ОТГ не проголосували за підтримку Томосу про автокефалію

Голова Житомирської районної організації партії БПП Олександр Романчук 24 травня ініціював розгляд питання щодо підтримки Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві на сесії Оліївської сільської ради.

Ще 18 квітня президент України Петро Порошенко зустрівся з представниками українських церков. Патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет та предстоятель Української автокефальної православної церкви Макарій передали главі держави звернення до Вселенського патріарха Варфоломія про надання українській церкві Томосу про автокефалію. Крім того, Верховна Рада 19 квітня ухвалила постанову про підтримку звернення Президента України до Вселенського патріарха Варфоломія щодо створення Єдиної помісної української православної церкви. Тому по всій країні громадські організації, навчальні заклади та органи самоврядування закликають до написання листів до Вселенського Патріархату.

«Ми підготували звернення і проект рішення, його внесли в порядок денний. Коли вносили, були всі “за”, а двоє утрималось. А в результаті голосування 10 депутатів Оліївської ОТГ розділяють позицію про необхідність підтримки Томосу про автокефалію… решта на чолі з Головою ОТГ – латентні сєпари і прихильники Гундяєва або просто люди без позиції (що ще гірше). Думаю, що люди без державницької позиції не мають отримувати мандат довіри від населення. Інша думка – у всіх селах громади церкви МП, лише у Сонячному КП і МП… звідси результати. І є частина тих, хто взагалі не розуміє змісту цього питання – сумна об’єктивна реальність. Автокефалія православної церкви України – це звільнення від церковного диктату Москви», – прокоментував результати голосування в Оліївській ОТГ Олександр Романчук.

33362852_1605420342889252_3067070604596215808_n

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*