Ігор Євтушок розповів про результати впровадження реформ у Ємільчинському районі

Голова Ємільчинської районної державної адміністрації та депутат від «Солідарності» Ігор Євтушок вирішив поділитися своїми роздумами щодо результатів впровадження реформ у районі. Їх було розміщено на офіційному сайті Ємільчинської райдержадміністрації.

Він зазначив, що ініціативи Президента щодо проведення основних реформ дають свої позитивні результати в Ємільчинському районі:

«Протягом 2016-2017 рр. на території району утворено дві об’єднаних територіальних громади, які отримали право планувати та здійснювати розвиток своїх територій. Для забезпечення формування нового освітнього простору утворено дві опорних школи: Ємільчинську та Барашівську. 1 вересня розпочнуть роботу інклюзивно-ресурсний центр та медіатека. Для реалізації медичної реформи створено Ємільчинський центр ПМСД, з 14 червня поточного року почне роботу КП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с. Бараші»,  триває процес укладання декларацій між сімейними лікарями та пацієнтами».

Мова йшла і про фінансування, як основну складову підтримки будь-який змін. За кошти державного фонду регіонального розвитку протягом 2017-2018 року в районі було тепломодернізовано приміщення Ємільчинської ЗОШ № 1 на суму 11,4 млн грн, Барашівської  загальноосвітньої школи на суму 3,8 млн грн, головного корпусу центральної районної лікарні – 3 млн грн.

«У 2017 році для ремонту доріг в районі використано 2,5 млн грн коштів місцевих та районного бюджетів. У цьому році за кошти фонду, коштів обласного бюджету та за співфінансування з місцевих бюджетів планується завершити будівництво басейну, очисних споруд та напірного колектору в смт Ємільчине, модернізацію котельні в с. Бараші, триває капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення «Васьковичі-Шепетівка», а також заплановано поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що дасть можливість забезпечити якісне сполучення між населеними пунктами району», – розповів Ігор Володимирович.

Крім того, у 2017 році відбулося ряд важливих заходів для району:

– введення в дію нове приміщення амбулаторії в с. Рихальське;

– котельню Ємільчинської школи повністю переведено на тверде паливо (432 тис. грн.);

– заміна твердопаливних котлів в Ємільчинській та Барашівській лікарнях (194 і 130 тис. грн відповідно);

– 54 громадян району отримали компенсацію за впровадження енергозберігаючих заходів (49,5 тис. грн).

А 2018 рік відзначається досить амбіційними, але, головне, реальними планами:

– планується будівництво лікарської амбулаторії в с. Підлуби та реконструкція амбулаторії в с. В. Цвіля;

– районним бюджетом та бюджетом с. В. Цвіля передбачено співфінансування для придбання шкільного автобуса (500 тис. грн);

– на реалізацію заходів з енергозбереження з районного бюджету виділено 50 тис. грн;

– на підтримку програми «Власний дім» з районного бюджету виділено 22 тис. грн.

«Наведені цифри говорять самі за себе. Реформа не разова ін’єкція, а комплексна терапія. Досягнутий успіх варто розвивати. За будь-який шанс заради змін потрібно боротися і їм варто скористатись. Ми згуртовані, а це означає, що ми сильні», – запевнив Ігор Євтушок.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*