За участі представників з Житомирщини відбулася конференція «Імплементація програми Президента України. Медична реформа у сільській місцевості»

У Відкритому офісі «БПП «Солідарність» в Києві відбулася конференція «Імплементація програми Президента України. Медична реформа у сільській місцевості». Участь взяли голови ОТГ та представники медичної галузі Житомирської, Кіровоградської, Харківської, Миколаївської. Київської та Чернігівської областей.

«Станом на 3 липня декларації з лікарями підписали 11 млн 266 тис українців. Декларації підписані майже з 22 тис. лікарів первинної ланки», – сказав народний депутат України, член підкомітету Верховної Ради з питань контролю реалізації медичної реформи Сергій Березенко.

За його словами, наразі відбувається процес переоформлення 1 тис 267 медичних закладів у комунальні неприбуткові медичні заклади. Березенко повідомив, що у Мін’юсті зареєстровано наказ Мінрегіонрозвитку про затвердження вимог та зразків щодо проектів повторного використання для закладів охорони здоров’я у сільській місцевості. Він також зазначив, що станом на сьогодні вже три області отримали погодження власних проектів медичних амбулаторій Комісією, створеною Мінрегіонрозвитку і МОЗ.

«З моменту погодження і офіційного наказу Мінрегіонрозвитку ви вільні використовувати ті кошти, які у вас є на казначейських рахунках в ОДА», – додав він.

36694061_1952129021493313_1883201313706082304_n

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*