Любарська «Солідарність» організувала турнір з футболу

Відзначивши День незалежності, представники Любарської «Солідарності» організували турнір з футболу на Кубок пам’яті загиблого учасника АТО Василя Малянівського. Провели його 26 серпня у селі Кириївка.

У змаганнях взяли участь чотири чоловічі команди із сіл Кириївки, Малого Браталова, Березівки Любарського району та Стетківців Чуднівського району. Перемогу отримала команда з Березівки, друге місці зайняла команда з Кириївки.

«Спортсмени радо долучилися до турніру, що проходив на батьківщині Героя, який загинув у ході бойових дій. А ми, у свою чергу, із задоволенням провели цей захід», – зазначив керівник секретаріату Любарської організації партії «БПП «Солідарність» Пилип Лісіцький.

Василь Малянівський у липні 2014 року потрапив в зону АТО. Не раз йому доводилося прориватися на своїй бойовій машині крізь вибухи мін та снарядів. Якось навіть, вибираючись із палаючої самохідної установки, чоловік поранив ноги, проте лишився з товаришами продовжувати службу. 31 серпня 2014 року неподалік Веселої Гори Слов’яносербського району Луганської області Василь загинув. Це був ракетний обстріл з БМ-27 «Ураган». Ворог гатив точно в ціль.

DSC06774 DSC06770