Завдяки старанню партійців народний ансамбль «Чарівниця» взяв участь у конкурсі в Одеській області

У місті Чорноморську Одеської області відбувся ХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс української пісні «Серпневий заспів-2018» імені Юрія Штельмаха. Завдяки сприянню голови Житомирської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Олександру Рабіновичу та Брусилівської організації партії Павлу Боровому народний вокальний ансамбль «Чарівниця» Брусилівського будинку культури зміг взяти участь в цьому заході.

Всього у фестивалі взяло участь 35 хорів та ансамблів з різних куточків нашої держави. У конкурсній програмі кожен колектив-учасник представив три твори,  автором одного з яких є Юрій Штельмах. Саме за виконання пісні «Україні», слова і музику до якої написав Штельмах, ансамбль «Чарівниця» отримав диплом за краще виконання авторської пісні. Такими дипломами було відзначено лише три колективи-учасники фестивалю.

«Надзвичайно приємно допомагати таким талановитим колективам і потім бачити чудовий результат їхньої роботи. “Чарівниця” всіх вразила в Одеській області, це ще один доказ того, що нам є ким пишатися», – сказав Павло Боровий.

Цікаво те, що перед гала-концертом відбулася святкова хода головною вулицею Чорноморська: учасники фестивалю у сценічних костюмах йшли під звуки оркестру до головної сцени на березі Чорного моря.  До участі в гала-концерті були запрошені далеко не всі колективи-конкурсанти.

168b525cd171caa92c1392e421586a82 Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420

IMG_20180827_165619

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*