Село Павелки відсвяткувало своє 400-річчя

У Павелках Андрушівського району 21 вересня жителі села відсвяткували 400-річчя. На свято завітали і партійці – народний депутат Олександр Ревега, голова райдержадміністрації Катерина Курсон та керівник секретаріату районної організації партії «БПП «Солідарність» Тетяна Пашинська.

Катерина Курсон та Олександр Ревега привітали усіх селян, подяками і подарунками депутат відзначив шість кавалерів орденів Трудового Червоного Прапора, Трудової Слави ІІІ ступеня, ордену «Знак Пошани». Також відзначив матір-героїню Катерину Іванівну Артемчук і 85-річну ювілярку Таїсію Федорівну Слободенюк.

«Мають ким пишатися жителі Павелків і серед молодшого покоління. Прикладом для всього краю є Олександр Ковальчук, який не пожалів свого життя заради збереження цілісності і незалежності нашої України, загинувши у зоні проведення АТО. Низький уклін родині справжнього українського героя!

Торік, поміж іншим, за мого сприяння і клопотання громади Павелків, з Фонду соціально-економічного розвитку було виділено кошти на проведення ремонтних робіт в сільському Будинку культури. Приємно бачити було, що кошти використані за призначенням і оперативно. Велика заслуга у цьому і сільського голови Олександра Опанасюку, якому громада вже вдруге довірила долю Павелків. Тож від мене йому — окрема подяка», – зазначив Олександр Ревега. viber image

viber image