Черняхівська «Солідарність» роздала місцевим інформаційні листівки «Захищай свої права!»

Вересневий випуск партійної газети «Солідарність» отримали жителі Черняхівщини завдяки розповсюдженню її партійцями в людних місцях. А разом з пресою  люди отримали візитівки про громадську приймальню та інформаційні листівки «Захищай свої права!»

«Таким чином, – говорить керівник секретаріату Тетяна Тарнавська, – ми долучилися до загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» Мешканці  Черняхова і району отримали інформацію щодо своїх прав у питаннях оформлення/переоформлення субсидій, отримання аліментів, захисту свого майна тощо. Протягом 21-23 вересня партійці роздали близько тисячі буклетів».

Довідково. Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!» покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.

Він реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, а також за сприяння усіх органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та за підтримки міжнародних донорів і партнерів.

Проект інформує громадян про їхні права та навчає, як ці права захищати. Одним з його ключових елементів є надання безоплатної правової допомоги – дієвого та ефективного механізму захисту прав кожного громадянина.

viber image1

viber image