Нові Велідники та Гошів Овруцького району відсвяткували День села

Кожне село має свою назву, своє життя, свою культуру, свою історію. Історію села, як і цілої держави, пишуть люди, його жителі. Кожна сільська громада – це велика родина, тому свято села можна вважати великим родинним святом, яке додає оптимізму і гордості за рідну землю.

У мальовничому селі Нові Велідники Овруцького району 6 жовтня відбулося свято з нагоди Дня села, якому виповнилося 475 років. До участі у святі були запрошені всі жителі села, сусідніх сіл та їхні вихідці, а також представники влади та депутати.

Депутата обласної ради від «БПП «Солідарність»  Олександр Павлушенко привітав подяками та подарунками сімейні пари, які прожили разом 50 і більше років.

До участі у святі запросили і творчі колективи з усього району, працювали торгові ряди та ігрово-розважальні майданчики.

А 7 жовтня День села відсвяткували жителі Гошева Овруцького району. У будинку культури проходила офіційна частина свята, де виступили гості, які привітали громаду зі святом, подякували за пророблену роботу та вручили активним учасникам нагороди.

Від голови РДА Юрія Дивинського грамоту отримав Микола Левковський, депутат Овруцької ОТГ від «БПП «Солідарність» за сумлінну працю, активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток Гошівського старостинського округу. Микола Левковський, у свою чергу, привітав вчителя  Гошівської ЗОШ.

«Дуже люблю своє село, пишаюся ним. Свято дає можливість жителям села реалізувати свої творчі і кулінарні таланти, покликане виховувати  любов до рідної землі, повагу до людей, односельчан, гордість за рідне село, за те, що ми живемо в прекрасному куточку нашої  держави – на Поліссі», зазначив депутат.

Працівники сільської  ради, культпрацівники та школа взяли на себе головні аспекти організації свята.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*