Представниці Андрушівської «Солідарності» взяли участь у тренінгу НДІ

У Житомирі впродовж двох днів, 19 та 20 жовтня, відбувся другий цикл поглиблених дводенних тренінгів від Національного Демократичного Інституту для потенційних кандидаток на вибори. Взяли участь представниці Андрушівської організації партії «БПП «Солідарність» Тетяна Пашинська, Олеся Савчук та Зоя Рудюк.

На захід було запрошено жінок, які вже пройшли навчання НДІ в рамках першого циклу. Для учасниць представили нову поглиблену програму. Ними було розглянуто ряд важливих та основоположних тем, а саме – контактування з виборцями, спілкування зі ЗМІ, створення ресурсів, розробка політичної програми та інше.

«Не вперше беру участь у подібному заході, це завжди цікаво та розвиваюче. На тренінг я підготувала домашнє завдання, яке направлене на роботу над конкретними проблемами свого міста чи району. Тож ми з тренерами працюємо над актуальними питаннями і це, безумовно, гарний досвід», – зазначила керівник секретаріату Андрушівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Тетяна Пашинська.

Навчальні тренінги проводяться в рамках програми «Просування політичної участі жінок в Україні» за фінансування Програми ефективного державного управління Великої Британії, яка реалізується в Україні з 2017 по 2020 рік.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*