Разом – ми сила!

Декілька місяців тому світ зіштовхнувся з серйозною загрозою – пандемія  коронавірусу. Вона вразила навіть найсильніші країни світу та не обійшла стороною й Україну. Звичайні громадяни були фактично залишені з цією загрозою сам-на-сам. З перших днів карантину Благодійний Фонд Порошенка та Корпорація  ROSHEN спрямували свої зусилля на допомогу багатодітним родинам, пенсіонерам, людям з інвалідністю та іншим верствам населення, які опинилися у скрутному становищі.

Через обмеження у роботі транспорту, скасування усіх рейсів міжміського та міжобласного значення, а також через зупинку руху громадського транспорту, проблеми пандемії особливо відобразилися на мешканцях невеликих міст та сел  Житомирської області. В зв’язку з складною ситуацією, волонтери Європейська Солідарність – Житомирщина протягом останніх  трьох місяців доставляли продуктові набори безпосередньо адресатам. Завдяки Благодійному Фонд Порошенка допомогу отримали мешканці Бердичівського, Андрушівського, Попільнянського, Новоград-Волинського, Баранівського, Пулинського, Малинського, Хорошівського, Черняхівського, Радомишльського, Коростишівського, Брусилівського, Любарського, Чуднівського, Романівського, Черняхівського, Житомирського районів та  таких міст, як: Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, Малин, Житомир.

Наші волонтери відзначають, що ця праця була нелегка, але надзвичайно приємна, щира вдячність людей варта докладених зусиль.

«Я дуже вдячна за допомогу нашій родині, для нас це дуже важливо і своєчасно. Ваша добра справа повертає віру в людяність!» ,-  каже Галина, мешканка одного з району та багатодітна мати.

Наша команда постійно отримує подібні слова вдячності, особливо зворушливі були подяки від самотніх стареньких людей.

Ми безмежно пишаємось тим, що разом ми сила! Щиро дякуємо усім, хто долучився до такої благодійної справи! Добро переможе!