Влада хоче взяти під варту Порошенка!

«Взяття під варту!» – такий запобіжний захід буде вимагати у Печерському суді  Офіс Генерального прокурора  для Петра Порошенка, лідера партії «Європейська Солідарність» та п’ятого Президента України. Адвокат Порошенка  Ілля Новіков зазначив, що це було очікувано:

«Засідання Печерського суду відбудеться в четвер 18 червня о 15.15. Сьогодні ми отримали офіційне сповіщення. П’ятого Президента України Петра Порошенка будуть намагатися, як анонсовано ще 10 червня, взяти під варту.  Клопотання розписане на суддю на прізвище Вовк, що нас абсолютно не дивує. Про цього суддю існує циркулююча серед юристів думка, що він пов’язаний з Офісом Президента. Суддя Вовк вів процес Луценка, його намагалися звільнити, але він відновився на посаді. Вовк розглядав і виносив рішення за попередніми клопотаннями ДБР в рамках серії справ проти Порошенка. Те, що це клопотання в силу ряду причин виявилося розподілено саме на цього суддю Вовка, – це очікувано і нас це не здивувало»

Також Ілля Новіков підтвердив, що не дивлячись на смерть батька, Петро Порошенко обов’язково з’явиться в суді – це тепер принципове питання.

«Петро Порошенко обов’язково з’явиться в суді. Я хочу нагадати, що сьогодні помер батько Петра Олексійовича. У відповідності з християнським звичаєм похорон відбувається на третій день. Але Петро Порошенко обов’язково з’явиться в суді , це принципове питання, і тепер ще більш принципове», – наголосив Ілля Новіков.

Адвокат Ігор Головань зазначив, що кількість процесуальних порушень у цьому провадженні величезна, а Ірина Венедіктова – Генеральний прокурор України фактично поставила під сумнів конституційні повноваження Президента України.

«Ми маємо факт притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності  з боку Генерального прокурора. Це абсолютно є очевидним. Про це говорив в своєму інтерв’ю колишній генеральний прокурор Рябошапка. НАБУ ще в березні цього року встановило, що там порушень не було. 26 березня 2020 року було винесено постанову про доручення на здійснення досудового розслідування іншому органу. Підписав її заступник генерального прокурора, керівник САП пан Холодницький, який чорним по білому зазначив, що в ході вивчення матеріалів досудового розслідування встановлено відсутність обставин, які можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення», – розповів  Ігор Головань.

Далі буде…