«Печерське правосуддя» в Україні

18 червня 2020 року, під Печерським судом м. Києва, де обирали запобіжний захід Петру Порошенко, зібралися тисячі людей з різних регіонів України, в підтримку п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» .Зрозуміло, що суд над п’ятим Президентом є політичним переслідуванням і реваншем проросійських сил в Україні, а також помстою усім майданівцям з боку поціновачів Януковича. Сьогодні ми є очевидцями, що саме в цей суд розглядає справи добровольців, волонтерів та героїв з фронту!
Влада побачила потужну силу українського народу, на сьогоднішній час нас були десятки тисяч ,а вже завтра – будуть мільйони! Команда Європейської солідарності Житомирщини також були присутня на так званому «Печерському правосудді», що є символом відсутності верховенства права та великого страху з боку влади та її приспишників.

Прокуратура змінила клопотання про запобіжний захід для Порошенка з арешту на особисте зобов’язання, та перенесли засідання на 1 липня 2020 року.

«Оголосили перерву до липня – і втекли. А це означає, що це не наша перемога, а лише початок виснажливої боротьби», – наголосив п’ятий Президент.

Велику подяку висловив Петро Порошенко учасникам мирного мітингу:

«Ви – найкращі. Наша команда, яка тут стоїть – вона найкраща. І я пишаюся бути на чолі такої команди. Я пишаюся своєю дружиною, яка мене підтримує навіть в умовах прагнення існуючої влади запроторити мене за грати. Я виконую настанови свого батька!Україно, дякую тобі!», – сказав Порошенко.

На даний час ми розуміємо, що захищаємо не тільки Порошенка, а всю Україну!