«Печерне судилище» в Україні продовжується!

Масштабна акція пройшла 1 липня 2020 року, близько 10 тисяч людей зібралися біля Печерського суду в підтримку п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Громадські активісти, опозиційні політики, учасники війни проти російської агресії та волонтери вийшли не допустити в демократичній країні «Печерного судилища», щоб вберегти проукраїнську та проєвропейську Україну.

Після засідання  Петро Порошенко звернувся до своїх прихильників:  

“Вони маринували нас, думаючи, що ми не витримаємо і розійдемося. Не дочекаються! Ми – найкращі, ми – сильні. Дякую кожному з Вас. Дякую добровольцям, волонтерам, партійцями «Європейської Солідарності». Дякую нашій молодіжці, «Справі Громад». Дякую нашим ветеранам, блогерам і журналістам – всім, хто стали стіною і не дали вчинити свавілля”

Прихильники вільної та незалежної України під стінами Печерського суду скандували гасло: «Одна! Єдина! Соборна Україна!».

Команда Європейська Солідарність – Житомирщина також знаходилась у колі однодумців: Україна – демократична, незалежна, соборна та проєвропейська країна! Їм нас не здолати!