«Прапор Єдності» дістався до Житомира!

Стартувала акція з Полтави, за ініціативою ГО «Справа Громад». Двадцятиметровий національний прапор вирушив мандрувати Україною, але його вже неодноразово дошивали, тепер довжина його складає біля 30 метрів. Основна мета акції –  зібрати на прапорі побажання українців один одному із різних куточків нашої країни, незважаючи на політичні погляди, щоб об’єднати людей та відчути, що Україна – єдина!

Стяг вже побував у Полтаві,  Херсоні, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Дніпрі, Кривому Розі, Сумах, Черкасах, Кропивницькому, Чернівцях, Коломиї, Івано-Франківську, Ужгороді, Львові , Тернополі, Хмельницькому та у Рівному. Сьогодні  «Прапор Єдності»  розгорнули в Житомирі у  Шодуарівському парку на мосту, який є символом  та візитною карткою міста.  

До акції долучилися небайдужі люди, патріоти, волонтери й учасники бойових дій, а також активісти та партійці «Європейської солідарності» Житомирщини, щоб написати свої побажання мешканцям всієї  України. З Житомира  Прапор Єдності вирушає до Києва, де 24 серпня візьме участь у Марші Захисників України.