Марш Захисників України 2020!

24 серпня на День Незалежності у Києві відбувся «Марш Захисників України». Участь у марші взяли тисячі учасників російсько-української війни, бійці Збройних сил, добровольчих батальйонів, організацій ветеранів, капеланів та родин загиблих бійців.

Стартував марш з парку Шевченка та учасники колоною дійшли до Хрещатика. Підтримати Марш Захисників  прийшли тисячі людей, які скандували “Героям Слава!”. П’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко долучився до ходи разом з командувачем добровольчою армією Дмитром Ярошем і Героєм України генерал-лейтенантом Михайлом Забродським.

Після волелюдного Маршу Незалежності на Європейській площі пройшов мітинг «З незалежністю не жартують», де Петро Порошенко зауважив, що Зеленський боїться української армії, і саме цей страх стоїть за небажанням проводити парад.

«Сильні ми не тільки бронею, але і нашим потужним духом перемоги, який ми демонстрували і будемо продовжувати демонструвати. Моя порада  для нього, не називаючи імені, досить боятися армії, досить ховатися від неї за кордоном, досить приховано зневажати її, досить ухилятися від обов’язків Верховного головнокомандувача, “всех бомбить” не треба. Моя порада, наступного року, в день 30-ї річниці Незалежності найкращої в світі держави – України, на Хрещатику має бути великий, військовий, справжній парад з технікою, авіацією, найкращими в світі воїнами, з ветеранами, з добровольцями», – наголосив Петро Порошенко.