Фонд Порошенка продовжує забезпечувати медичні установи

В зв’язку зі зростом показників поширення короновірусної інфекції команда ЄС Житомирщини продовжує забезпечувати медичні установи високоякісними захисними костюмами корейського виробника, які були придбані Благодійним Фондом Порошенка.

200 захисних костюмів для медиків та 20 пульсоксиметрів для пацієнтів отримали дві медичні установи: Бердичівська центральна міська лікарня та Госпіталь ветеранів війни.

“Основне для нас – це захист медичних працівників, щоб вони почували себе впевнено. Тому, щиро дякуємо Благодійному Фонду Порошенка за засоби індивідуального захисту, які вкрай необхідні нашій лікарні. Ми бачимо, що костюми якісні і багаторазові. Пульсоксиметри, які визначають рівень насиченості киснем крові пацієнта особливо потрібні, якщо є підозра на COVID-19 “, – зауважив головний лікар Бердичівської міської лікарні Олександр Самолюк.

«Ми вдячні за своєчасну та оперативну допомогу Фонду Порошенка та партії «Європейська солідарність». Нас здивувало, що відгук на звернення закладу був моментальний, адже зараз погіршилася епідемічна ситуація з приводу Covid-19, а фінансування від держави мізерне та не покриває усіх потреб», – розповів головний лікар Шпиталю Ветеранів Війни Павло Журбенко.

Після спілкування з лікарями Олександр Рабінович, голова обласного осередку “ЄС Житомирщина” наголосив:

“Ми очікуємо таких же кроків від держави, але бачимо, що ремонт доріг для діючої влади наразі більш в пріоритеті, ніж захист медиків, які знаходяться на передовій у боротьбі із інфекцією»

За період карантину, по всіх регіонах України медичні установи отримали понад 115 тисяч високоякісних костюмів від Фонду Петра Порошенка, який разом з корпорацією Roshen надалі акцентує увагу на захисті медпрацівників.