«Європейська солідарність» веде потужну команду на місцеві вибори!

“Європейська Солідарність” йде на місцеві вибори, об’єднавши патріотів з різних політичних сил, професійних, рішучих і проєвропейських лідерів , щоб зупинити проросійський реванш і будувати європейське життя в Україні!

Партія «Європейська Солідарність» стала центром об’єднання демократичних сил – досвідчених та нових політиків, які поділяють ідеологію партії. Команди «Європейської Солідарності» в обласні та міські ради очолять знакові особистості , які  на власному досвіді відчули  російську реальність  – політв’язні Кремля Роман Сущенко та Володимир Балух.

До команди «Європейської Солідарності» приєднались активісти від різних політичних сил. Волинський штаб партії очолила Юлія Вусенко, депутат Луцької міськради від «Самопомочі». У Полтаві від «ЄС» йтиме Юлія Городчаніна, громадська активістка, яка балотувалась до парламенту від партії «Голос». Народний депутат  7 та 8 скликань Верховної Ради від «Народного фронту» – Леонід Ємець , який наголошує про необхідність створення єдиного патріотичного фронту до діючої влади.

Задля боротьби з проросійським реваншем списки до обласних рад очолять народні депутати з фракції “Європейська Солідарність” Михайло Забродський та Іванна Климпуш-Цинцадзе. 

“Наша команда продемонструвала, що за підтримки активних громадян ми здатні захищати ті цінності, які покладені в основу державного будівництва:  армія,  мова  і віра.  І ми дуже вдячні людям за підтримку і спільну боротьбу.  Без вас ми б нічого не добилися!”, – зазначив Порошенко.

“Європейська Солідарність” йде на місцеві вибори для того, щоби захистити одну із ключових реформ нашої команди – децентралізацію, результати якої втілені в нові дороги, новий транспорт,  відремонтовані школи та дитячі садки, освітлені вулиці, тощо.  Це відбувається тому, що ініційована нашою командою децентралізація дала гроші на місця в інтересах місцевих громад. Замало вступити до Європейського Союзу – важливо європейські стандарти впровадити і забезпечити в Україні. У великих і малих містах, в об’єднаних громадах», – наголошує Порошенко.