П’ять років роботи: що зробили депутати «Солідарності» у Житомирському районі (благоустрій)

За п’ять років роботи фракції «Солідарність» в Житомирській райраді депутати змогли пропрацювати важливі питання для Житомирського району. Люди, які є професіоналами у різних сферах – лікарі, освітяни, лісівники, підприємці, об’єдналися і трудилися на благо громади. Дбали про благоустрій, якість освіти, доступність медицини, допомогу людям у важких життєвих ситуаціях.

Благоустрій

 • У районі встановлено 20 дитячих спортивних майданчиків, якими користуються маленькі мешканці сіл та селищ.

«Ми керуємося у своїй депутатській роботі принципами створення якісних стандартів життя, умов для самореалізації мешканців району, соціальних орієнтирів, що й доводимо на справах», – сказала депутатка та голова фракції «Солідарність» в Житомирській районній раді Тетяна Парфентієва.

 • Були виділені кошти на встановлення енергозберігаючих вікон в Новогуйвинській гімназії та амбулаторії.

«Температура взимку в амбулаторії ледве сягала 14-16 °C.  Тому нам вдалося  вирішити одне з болючих питань. Адже мова йде про якість та комфорт при отримуванні лікування  для хворої людини», – зазначила Тетяна Парфентієва.

 • Гімназія Озерного не залишалася без уваги. Приміщення, якому близько 100 років потребувало капітального втручання. Саме тому фракція «Солідарність» регулярно ініціювала виділення коштів для ремонту приміщення, заміни вікон, благоустрою прилягаючої території.
 • Направлено звернення до Міністерства Оборони України з приводу збереження будинку офіцерів смт Озерного як єдиного культурного об’єкту селища. Через брак фінансування будівля у занедбаному стані та продовжує руйнуватися. Депутатка Тетяна Парфентієва об’єднала навколо цього питання учнів місцевої гімназії, які зібрали більше 300 підписів мешканців, їх разом зі зверненням було направлено до Міноборони.
 • Забезпечено безперешкодний під’їзд до буд № 2 по вул. Дружби народів у Новогуйвинському. До цього, протягом багатьох років, через стоянку Житомирського бронетанкового заводу мешканці мали незручності, адже парковка заводу заважала дістатися до будинку.
 • За ініціативи Тетяни Парфентієвої пропозиції щодо встановлення антивандальних тенісних столів було включено до програми розвитку фізкультури і спорту на 2017 рік.
 • Висаджено близько 3 тис. сосен на території Корабельного лісництва у Житомирському районі.
 • Ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище, обкошено рослинність навколо водойм, обрізані аварійно небезпечні дерева, поглиблено дно водойми, встановлено альтанку, висаджено 300 дерев і кущів на території села Заможне.
 • За клопотанням депутата Руслана Карчевського з районного бюджету було виділено кошти у сумі 48 тис. грн на встановлення 21 вікна в приміщенні клубу та ДНЗ. Також виготовлено дві грубки в приміщенні ФАПу Заможного.
 • На території Станишівської стоматполіклініки облаштовано зону відпочинку.

«Дуже вдячний керівникові лісового господарства, депутату районної ради Руслану  Карчевському за те, що він послухав наш колектив  і зробив для наших працівників та  пацієнтів  куточок відпочинку, – сказав головний лікар територіально-стоматологічного об’єднання Житомирського району  Володимир Нижник. –  Це стало можливим завдяки ініціативі депутата районної ради Тетяни Парфентієвої».

 • За рахунок коштів, передбачених на депутатську діяльність, для  дитячого садочка в Заможному закуплено меблі.
 • Виділено кошти на ремонт покрівлі відремонтованого блоку молодших класів та фойє школи у селі Глибочиця, де протікав дах протягом чотирьох років, псувалася підлога та  відпадала штукатурка.
 • Придбано меблі та оргтехніка для дитячого садочку «Капітошка» села Головенка.
 • Залучено кошти районного бюджету на організацію поточного ремонту дороги та водомережі в селі Головенка.
 • Після звернень Тетяни Парфентієвої до Житомирського облавтодору на трасі державного значення «Житомир-Могилів-Подільський» старий світлофор замінили на новий – світлодіодний. 

«Перехрестя в смт Гуйва по трасі Київ-Могилів-Подільський стало трохи безпечнішим. Тут нарешті, після серії звернень, відбулась заміна світлофора на більш сучасний – світлодіодний, також знак “пішохідний перехід”  виблискує підсвіткою, привертаючи увагу водіїв. Сподіваюсь, що спільними зусиллями врятоване не одне життя», – зазначила голова фракції.

 • У селищі Озерне встановлено пам’ятник воїнам-захисникам України.

«Озерне – мілітаризоване містечко, у якому військові служать та живуть династіями, вони є захисниками нашої держави, тут можна прослідкувати тяглість поколінь, коли у родинах діди, діти, oнуки стають військовими, – сказала Тетяна  Парфентієва. – А тому постання в Озерному такого пам’ятника є данина вдячності військовикам.  На пам’ятнику зображена Божа Матір, яка є захисником військових  і яка стане символом та оберегом для них».