Повідомлення для засобів масової інформації про проведення зборів Житомирської районної у Житомирській області організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Відповідно до частини другої статті 218 Виборчого кодексу України Житомирська територіальнаорганізація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», повідомляє, що 21 вересня 2020 року о 17 год. 00 хв. за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, місто Житомир, вул. Івана Сльоти 32/98 (офіс Житомирської територіальної організації Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ») відбудуться Зборирайонноїв Житомирській області організації Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»  з метоювисування:

  • кандидатів у депутати Новогуйвинської селищної  ради Житомирського району Житомирської області на перших виборах депутатів Новогуйвинської селищної  ради Житомирського району Житомирської області 25 жовтня 2020 року,
  • кандидата на посаду Новогуйвинського селищного голови Житомирського району Житомирської області на перших виборах Новогуйвинського селищного голови Житомирського району Житомирської області 25 жовтня 2020 року.

Порядок акредитації представників засобів масової інформації на Збори додається.

ПОРЯДОК

акредитації представників засобів масової інформації на Збори

Житомирської районної у Житомирській області організації політичної партії «Європейська солідарність» з метою висування кандидатів у депутати та кандидатів на посаду селищногоголови на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

1. Цей порядок розроблено на виконання частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України і визначає умови акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації на ЗборахЖитомирської районної у Житомирській області організації політичної партії «Європейська солідарність»(далі – Організація партії) з метою висування кандидатів на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Про дату, час і місце проведення Зборів з метою висування кандидатів повідомляється шляхом розміщення цієї інформації на офіційному веб-сайті Житомирської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність» за адресою: zhytomyr.eurosolidarity.org.

2. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації (далі – Акредитація) здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання журналістами і технічними працівниками засобів масової інформації їх професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства.

Акредитація здійснюється відповідальною особою Організації партії   Заєць К.О. тел.: 097 870-66-14, електронна адреса: press.solydarnist.zt@gmail.com шляхом включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації.

3. Включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації здійснюється за заявкою від редакції засобу масової інформації поданої до відповідальної особи Організації партії. До заявки додається засвідчена у встановленому порядку копія свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації, ПІБ, номери телефонів та електронні адреси, журналістів/технічних працівників, що направлені для висвітлення Конференції.

Заявка про акредитацію подається не пізніш як до 10 години 00 хв. 21-го вересня 2020 року.

Моментом прийняття заявки про акредитацію є фактичне отримання відповідальною особою Організації партії відповідної заявки від редакції засобу масової інформації.

5. Заявка про акредитацію, подана пізніше вказаного строку, не розглядається.

6. На підставі отриманих заявок формується список представників засобів масової інформації, акредитованих на Збори Організації партії.

7. Допуск журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до місця проведення Зборів здійснюється за таких умов:

  1. Наявності прізвища представника засобів масової інформації у списку представників засобів масової інформації, акредитованих на Збори Організації партії;
  2. Пред’явлення дійсного редакційного посвідчення та доручення редакції на відвідування відповідних Зборів.
  3. Використання протягом зборів медичної маски та захисних рукавичок.
  4.  Відсутності ознак захворювання.