«Європейська Солідарність» представила кандидатку в мери Житомира та кандидатів у депутати Житомирської міської ради

У Житомирі 17 вересня відбулася Конференція Житомирської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність», на якій було затверджено кандидатку у мери Житомира та кандидатів у депутати міської ради.

На початку заходу взяв слово член Політради «ЄС» Геннадій Зубко. Він зазначив, що «Солідарність» – це та команда, яка вже показала результат та готова працювати далі.

«Сьогодні я тут бачу людей, які чітко заявили про свої  позиції, свої принципи та цілі. Заявили і їх ніколи не зраджують. Але зараз ми бачимо такий політичний процес – хтось побіг в інші «краї», хтось побіг у пошуку майбутнього, а хтось, отримавши чергову «пропозицію», розповідає, як буде підтримувати децентралізацію. Де ці люди були, коли стояло питання про зміни нової системи правління держави? Тому ті люди, які стояли і в 2014 році, вони знаходяться зараз тут в залі», – сказав Геннадій Зубко.

Делегати затвердили 41 кандидата у депутати, серед яких військові, освітяни, медики та підприємці. Кандидаткою у мери Житомира від «Європейської Солідарності» стала Людмила Зубко, яка напередодні виграла партійні праймеріз.

«Політика ніколи не викликала у мене захват і, чесно, я не люблю політику. Я – інженер, я – підприємниця, я – проектний менеджер. Я створила міську організацію «Житомир, зроби голосніше!» для того, щоб про Житомир говорила вся Україна. Ми зробили ряд надзвичайно цікавих проектів. І мій досвід показав, що реальна міська політика – це турбота про людей. Тут немає місця політиканству і політичним іграм. Сьогодні багато говорять про те, що Житомир за останні п’ять років змінився. В цих досягненнях я бачу результат не однієї людини, і не одного мера. Це результат потужної команди – команди «Європейської Солідарності ». Я живу в Житомирі і я живу Житомиром. Сьогодні я отримала пропозицію від «Європейської Солідарності» стати кандидатом в мери міста. Я іду в мери», – зазначила Людмила Зубко.

Також кандидатка повідомила, що спільно з командою напрацювала  «Маніфест успішного міста для людей». Ключові тези – це турбота про людей, безпека для людей, комфорт для людей та економіка для людей.

«Ми часто чуємо, що успішне місто – це сучасне європейське місто. Ми часто чуємо, що успішне місто – це те місто, де хочеться жити і працювати. Ми часто чуємо, що успішне місто – це Житомир мрії. Для нас успішне місто – це місто, яке не залишають наші діти. Нас не влаштовує, коли кожна друга людина в Житомирі хоче поїхати за кордон. Нас не влаштовує, коли наше місто за тривалий час так і не вибилося із середнячків. Наша мета – зробити успішне місто для людей», – додала Зубко.

Перша п’ятірка на місцеві вибори виглядає наступним чином: Людмила Зубко, Вадим Ліскі, Ольга Журавська, Геннадій Карпінський та Олег Горай.

Остаточні списки кандидатів до місцевих рад будуть оприлюднені на Житомирській регіональній сторінці офіційного сайту партії «Європейська Солідарність» (http://zhytomyr.eurosolidarity.org/) після реєстрації у відповідних виборчих комісіях.