П’ять років роботи: що зробили депутати «Солідарності» у Житомирському районі (соціальні проекти)

За п’ять років роботи фракції «Солідарність» в Житомирській райраді депутати змогли пропрацювати важливі питання для Житомирського району. Люди, які є професіоналами у різних сферах – лікарі, освітяни, лісівники, підприємці, об’єдналися і трудилися на благо громади. Дбали про благоустрій, якість освіти, доступність медицини, допомогу людям у важких життєвих ситуаціях.

Соціальні проекти

 • Організовано екскурсію до Верховної Ради України для 60 школярів Житомирського району. Діти мали можливість не просто побувати у місці, де творяться закони, а й поспілкуватися з державними високопосадовцями.
 • Організовано та проведено екскурсію дітей до обласної телерадіокомпанії.
 • На запрошення депутатів від «Солідарності» для учнів старших класів смт Новогуйвинське проведено інтерактивний урок, присвячений Конституції та її ролі в житті людини. Захід організований МГО «Сучасний формат» у співпраці з Міжнародним центром перспективних досліджень за підтримки фонду «Відродження».

 «Я за те, щоб вкладати зусилля в розвиток молоді. Вже тривалий час співпрацюю з учнівським науковим товариством “ЕрудитНовогуйвинської гімназії. Тому, дізнавшись про урок “Конституції звернулася з проханням до організаторів провести захід для новогуйвинських школярів. Була вражена активністю останніх. Вони були в захваті. А це надихає, щоб працювати з ними і далі», – наголосилатоді Тетяна Парфентієва.

 • Частину коштів, передбачених для здійснення депутатської діяльності, спрямовано на придбання ноутбука для учнівського  наукового товариства «Ерудит» Новогуйвинської гімназії.
 • Завдяки співпраці з головою Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександром Рабіновичем близько 2000 дітей району безкоштовно відвідали кінотеатр «Україна».
 • Поповнено бібліотечний фонд Новогуйвинської селищної бібліотеки.
 • У співпраці з Житомирським Держлісгоспом створено шафи для вільного обміну книжками, яку було встановлено у дитячій обласній лікарні та на центральному дитячому майданчику в смт Новогуйвинське.
 • Спільно з Львівською майстернею шоколаду неодноразово організовано благодійні майстер-класи та вітання пацієнтів гематологічного відділення обласної дитячої лікарні та дитячого відділення психіатричної лікарні.

«Ми робили цукерки, танцювали, співали, пригощалися тістечками, що заздалегідь приготували солоденькі майстрині. Ми щасливі поруч з ними. Дитинство має бути порою безмежного щастя», – поділилася Тетяна Парфентієва.

 • Спільно з ГО «Житомир, зроби голосніше!» організовано фестиваль «У пошуках madeinUkraine», до участі в якому були запрошені місцеві фермери.
 • За ініціативи депутата фракції «Солідарність» Руслана Карчевського надано допомогу  у вигляді канцелярського приладдя для дітей ДНЗ у селі Заможне.
 • Депутат Володимир Нижник посприяв проведенню безкоштовного та позачергового протезування зубів мешканцям села Головенка, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.
 • Неодноразово за ініціативи депутатів від «Солідарності» піднімалося питання, щодо якості та вартості проїзду на маршруті № 115.

«Настав час перезавантажити стосунки між перевізниками і громадою, забезпечити рівні прозорі умови,  в тому числі і перевезення пільговиків. У ситуації з підняттям цін дивує непрозорість формування тарифу. Яка ціна є економічно обґрунтованою? З чого саме складається тариф? Метою мого звернення, яке підтримали депутати,  також є суттєве покращення послуг пасажироперевезень у разі зростання ціни, а саме – розміщення на зупинках графіків руху та їх дотримання», – зазначила Тетяна Парфентієва.

 • Нагальне питання щодо якості та вартості води підняла депутатка Тетяна Парфентієва. Вода у Новогуйвинському коштує майже 39 гривень за куб.  Обурення  новогуйвинців викликане не лише вартістю води, а ще й її жахливою якістю. Внаслідок перевірки та перерахунку Держспоживслужба зобов’язала комунальне підприємство, яке надає послуги водопостачання та централізованого опалення, повернути 65 тис. грн. Крім того, зобов‘язали КП щоквартально  робити аналіз води та  інформувати  мешканців про її якість, щороку промивати мережу та розглянути можливість встановлення прибудинкових фільтрів очистки води.

«Як уявити комфортне життя з відсутністю питної води, з її незадовільною якістю, нерегулярною подачею. Ми не повинні просити воду, вода – це і є життя!» – зазначила депутатка.