Перша п’ятірка кандидатів в Житомирську обласну та міську ради

Команда «Європейської Солідарності» Житомирщини висунула кандидатів всіх рівнів на місцеві вибори, які пройдуть 25 жовтня.  Наша команда на Житомирщині має людей, яких потребує Україна: патріотичних, професійних, небайдужих. Саме вони здатні захистити наше європейське майбутнє.

У першу п’ятірку кандидатів до Житомирської міської ради увійшли:

  • Людмила Зубко – підприємниця, благодійниця, засновниця ГО «Житомир, зроби голосніше!». Своїм досвідом доводить, що реальна міська політика – це турбота про людей, а не політичні ігри. Для неї пріоритет – зробити Житомир успішним містом ДЛЯ ЛЮДЕЙ! Житомир, в якому комфортні всі мікрорайони, а не одна вулиця в центрі.
  • Вадим Ліскі – підприємець, громадський активіст, співвласник Житомирського картонного комбінату, засновник Житомирського бізнес-клубу та Житомирського інвестиційного центру. Своєю місією бачить поширення принципів соціальної відповідальності бізнесу та екологічної свідомості громадян.
  • Геннадій Карпінський – засновник торгової марки «Луч», підприємець та благодійник. Людина з великим досвідом та нескінченним запасом енергії. Завжди підставить плече та прийде на допомогу тому, хто цього потребує.
  • Оксана Журавська – вчитель української мови та літератури, заступник директора школи з навчально-виховної роботи. Прагне, аби освіта міста відповідала змінам у суспільстві та світі. Хоче зробити так, аби її вихованцям було комфортно навчатися, зростати та розвиватися у рідному Житомирі.
  • Олег Горай – юрист та доцент кафедри, голова Житомирської обласної організації «Союз юристів України». Це молода людина з великим досвідом роботи. У своєму кейсі має депутатський досвід та успішну роботу із містянами.

У першій п’ятірці до Житомирської обласної ради:

  • Іван Гараз – полковник Збройних сил України. Командир 30-ї механізованої бригади. На фронті з весни 2014 року, брав участь у боях у секторі Д, зокрема за Ізварине. Нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Як ніхто інший знає, що таке війна і як важливо отримати мир на всій території України.
  • Петро Рудь – український бізнесмен і політик, президент компанії «Рудь», радник за спеціальністю «Технологія харчової промисловості» в Інженерній академії України, дійсний член Української академії кібернетики. Своєю невтомною працею досягнув великих вершин. Має сили та наснагу для розвитку України, зокрема рідної Житомирщини.
  • Тетяна Нікітіч – займаючи п’ять років посаду комерційного директора ЗАТ «Житомирські ласощі», успішно зміцнює позиції фабрики як на вітчизняному, так і на світовому ринку. Амбітна, цілеспрямована, ініціативна, найбільшою цінністю для неї є сім’я, тому в колективі своїх однодумців користується повагою і авторитетом.
  • Олександр Рабінович – директор ТОВ «Марк» (ТМ «ВІЗАЖ»), голова Житомирської територіальної організації партії «Європейська Солідарність», підприємець, благодійник та меценат. З перших днів війни займається волонтерством. З початком пандемії допомагає медичним закладам. Знаходить час та можливість допомагати тим, хто цього потребує.
  • Тетяна Парфентієва – досвідчений управлінець, депутатка Житомирської районної ради, голова фракції, громадська та культурна діячка, волонтерка. Живе життям своєї громади, ініціювала вирішення питань безпеки критичних інфраструктур: питної води, інфекційної безпеки в період пандемії, поводження зі сміттям, якості медичних та освітніх послуг.