Офіційне звернення «ЄС» та інших партій Житомирщини

ЗВЕРНЕННЯ


Ми, представники політичних партій, звертаємося до представників правоохоронних органів, міжнародних спостерігачів, представників громадськості з приводу кричущих фальсифікацій на виборчій дільниці 180271 в селі Рудня Іванівська Новоград-волинського району (колишній Ємільчинський район), що відбулися 25 жовтня 2020 року. Представниками партії Наш край було цинічно спотворено волевиявлення громадян громади та сфальсифіковані результати голосування. Кричуще порушення виборчого законодавства має бути оперативно, прозоро та всебічно рослідувано правоохоронними органами під контролем громадськості та міжнародних спостерігачів.

Вимагаємо невідкладно провести перевірку, зареєструвати кримінальне провадження по вказаній інформації та проінформувати нас і громадськість про результати розслідування.

Наголошуємо, що фальсифікація виборів – це злочин проти інтересів суспільства, що вимагає найсуворішого покарання.

Окремо звертаємося до прокурора Житомирської області з вимогою взяти під особистий контроль хід розслідування даної справи.

Також звертаємося до громадян нашої області, якщо вам відомо про факти підкупу та фальсифікацій під час виборів, невідкладно звертайтеся до представників правоохоронних органів або представників наших партій у вашій громаді.

Просимо вважати це публічне звернення нашою заявою про злочин до правоохоронних органів.

Радикальна партія Олега Ляшка
Пропозиція
Європейська солідарність
ВО Свобода
ВО Батьківщина
Голос