Шість представників «ЄС» стануть головами ОТГ на Житомирщині

За попереднім підрахунком голосів, кандидати від «Європейської Солідарності» займуть посади голів у шести громадах Житомирської області. Серед них є ті, хто стане очільником ОТГ вперше, а також – вже досвідчені управлінці. Всі вони вихідці різних сфер діяльності, але кожен має однакове бажання покращувати життя в рідній громаді.

Очільницею Ружинської ОТГ стане Людмила Біляк. Починала свою трудову діяльність, працюючи в освіті та соціальній сфері. Займала посаду заступника начальника та начальника Ружинського управління юстиції, мала досвід управління сільськогосподарським виробничим кооперативом. У 2018 році була призначена на посаду голови Ружинської РДА. У районі зарекомендувала себе як вмілий управлінець.

Володимер Тетерський займе посаду голови Радомишльської ОТГ. Працював на керівних посадах в органах внутрішніх справ, на посаді голови Радомишльської районної державної адміністрації, з 2017 року міський голова Радомишльської ОТГ. За час роботи на керівних посадах вдалося зрушити з мертвої точки не одне питання.

Жителі Вишевицької ОТГ обрали очільником Сергія Гаврутенка. Перші вибори депутатів ради та Вишевицького сільського голови відбулись 25 жовтня 2015 року, одночасно з черговими місцевими виборами. Головою громади було обрано Сергія Гаврутенка – тодішнього голову сільської ради. Уже за перший рік після децентралізації стали прикладом для наслідування. З кожним роком роботи вдавалося долати труднощі та відкривати для громади нові можливості.

Потіївську ОТГ відтепер очолюватиме Марина Плечко. Вчителювала в місцевій школі, займала посаду начальника відділу освіти, охорони здоров‘я, культури та спорту. Пані Марина впевнена, що дорогу здолає той, хто йде. За свою працьовитість та цілеспрямованість і отримала підтримку від виборців.

Наталія Ревчук виборола довіру жителів Черняхівської громади. Працювала бухгалтером, після цього десять років займала посаду Бежівського сільського голови. Успішний керівник та ефективний менеджер громади. 

Брусилівська громада обрала очільником Володимира Габенця. Трудову діяльність розпочав з посади інженера-конструктура. Працював майстром дільниці, виконробом, головним механіком, згодом директором. З 2006 по 2014 роки працював головою Брусилівської районної ради. У процесі децентралізації у грудні 2016 року відбулися перші місцеві вибори, де був обраним селищним головою Брусилівської ОТГ.