Депутати партії “Європейська Солідарність” передали 200 захисних костюмів діагностичному центру

Депутат  Житомирської обласної ради від політичної партії «Європейська Солідарність» Павло Яблонський разом з депутатами Коростенської міської ради Наталією Тертичною та Юлією Козак відвідали КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені», який надає консультативну допомогу жителям північного регіону Житомирської області.

В складі центру функціонує 5 відділень :

  • консультативне;
  • ультразвукової діагностики;
  • ендоскопічних методів обстежень;
  • функціональної діагностики;
  • лабораторної діагностики

19 лютого 2021 року для працівників діагностичного центру стало знаковою подією, адже саме напередодні завершився другий етап ремонту приміщень діагностичного центру, в якому незабаром розпочне роботу сучасна ПЛР-лабораторія.

Саме з нагоди закінчення ремонтних робіт в оновленій лекційній залі відбулися збори колективу, на яких керівник закладу Сергій Ковердун подякував молодшому медичному персоналу, будівельникам та благодійникам, які доклали багато зусиль, аби заклад мав сучасний вигляд і був зручним для пацієнтів.

Команда «Європейської Солідарності» не залишається осторонь потреб закладу, тому передали працівникам діагностичного центру 200 одноразових захисних костюмів, які так необхідні в умовах пандемії.

“Ми, як депутати Житомирщини, не залишилися осторонь від такої знакової події, як закінчення ремонту приміщення для ПЛР- лабораторії, адже це дуже важливо під час пандемії. Взагалі, діагностичний центр – це можливість для жителів нашого регіону отримати якісну діагностику, тому ми зробили невеличкий вклад для захисту медичного персоналу, передали 200 захисних костюмів. Тож бажаємо колективу діагностичного центру розвитку та успіхів!” – розповів Депутат  Житомирської обласної ради Павло Яблонський