Депутати Лугинської селищної ради не підтримали звернення щодо розслідування справи по «вагнерівцям»

Сьогодні, 26 березня 2021 року відбулась чергова сесія  Лугинської селищної ради, на якій депутатами від «Європейської солідарності» у порядок денний було включено на розгляд два актуальних питання:

  1. Звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості зриву вакцинації під час пандемії COVID-19 та забезпечення населення Житомирської області вакциною від коронавірусу. В обов’язковому порядку здійснення всіх передбачених законодавством виплат медичним працівникам та надання належного соціального забезпечення медикам, залучених до ліквідації та лікування хворих на COVID-19.
  2. Підтримати звернення депутатської фракції партії «Європейська Солідарність» та звернутися до Президента України та Верховної Ради України щодо створення Тимчасової слідчої комісії, з обов’язковим широким представленням усіх фракцій, в першу чергу опозиційних, з питань розслідування оприлюднених у засобах масової інформації фактів можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами «приватної військової компанії Вагнера» та нанесення шкоди національним інтересам України.

Дані звернення були зачитані з трибуни депутаткою від «Європейської Солідарності» Кирийчук Наталією та поставленні почергово на голосування.

Перше звернення  щодо ситуації з вакцинацією від COVID-19 та необхідності належного соціального забезпечення медичних працівників підтримали та прийняли.

Друге звернення  стосовно створення ТСК щодо розслідування фактів державної зради вищими посадовими особами Офісу президента України у справі «вагнерівців» було не підтримано та не прийнято.

На сесії Лугинської селищної ради були присутні 23 депутатів із 26.