Вимагаємо створення ТСК розслідування фактів державної зради – заява «Європейської Солідарності» у Житомирській міській раді

29 березня відбулась позачергова сесія Житомирської міської ради. Перед початком формування порядку денного депутат від «Європейська Солідарність» Олег Горай зачитав звернення щодо створення ТСК  розслідування фактів державної зради вищими посадовими особами Офісу президента України у справі «вагнерівців».

Депутатське звернення від фракції «Європейська Солідарність» не підтримали та не включили у порядок денний.

Особливо незадоволення щодо розслідування справи «вагнерівців» виявив депутат від політичної партії «Пропозиція» Юрій Мойсєєв : «Для чого нам на сесію Житомирської міської ради перетворювати на «велику політику» та з’ясовувати, хто винен у офісі Президента – хто ні!»

«Злив інформації про спецоперацію чотирьох розвідок із захоплення найманих вбивць «приватної військової кампанії Вагнера» може розцінюватись як державна зрада, що завдала непоправної шкоди нашій державі.  Ми бачимо, що за пів року не було порушено жодної кримінальної справи за підозрою у державній зраді. Тому, ми наполягаємо на створенні  тимчасової слідчої комісії по даному питанню. На жаль це  важливе питання не підтримали наші колеги» – зазначив Олег Горай депутат від «Європейська солідарність».

Загалом на позачерговій сесії Житомирської міської ради були присутні 29 із 42 депутатів. За створення ТСК щодо розслідування фактів державної зради вищими посадовими особами Офісу президента України у справі «вагнерівців» підтримали лише 6 депутатів.