Станішівська сільська рада підтримала звернення до центральної влади з вимогою вжити заходів в умовах пандемії та створити ТСК стосовно розслідування «справи Вагнера»

Сьогодні, 31 березня відбулась шоста сесія Станишівської сільської ради VIII скликання. На погоджувальній раді депутат від «Європейська солідарність» Роман Сіровацький запропонував включити у порядок денний  два питання:

  •  щодо ситуації  із вакцинацією , яка на межі зриву під час пандемії COVID-19.  В обов’язковому порядку здійснення всіх передбачених законодавством виплат медичним працівникам та надання належного соціального забезпечення медикам, залучених до ліквідації та лікування хворих на коронавірус SARS-CoV-2.
  • щодо  створення Тимчасової слідчої комісії для розслідування зради у найближчому оточенні Президента України під час реалізації спецоперації по затриманню російських бойовиків з ПВК «Вагнер».

Під час сесії Станишівської сільської ради, Роман Сіровацький з трибуни зачитав звернення та вони були поставлені позачергово на голосування.

Рішення було прийнято та підтримано більшістю депутатами.

На сесії Станишівської сільської ради було розглянуто та прийнято 64 рішення.