Овруцька міська рада не підтримала жодного звернення від партії «ЄС» щодо провалу вакцинації, сфальсифікованих виборів на ОВО 50 і 87 та створення ТСК по справі «вагнерівців»

20 квітня 2021 року,  відбулась VI сесія Овруцької міської ради VIII скликання. Після затвердження порядку денного фракцією «Європейська Солідарність» було подано три депутатських звернення:

  • щодо зриву та провалу вакцинації. На теперішній час Україна перша в Європі та четверта у світі країна за смертністю від COVID-19, в зв’язку з чим треба негайно вжити дій, направлені на належне забезпечення медичних закладів, а також соціальне забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікування хворих на коронавірус SARS-CoV-2;
  • щодо масових порушень та фальсифікацій на виборах до Верховної Ради України у виборчих округах № 50 (Донеччина) та № 87 (Івано-Франківщина), що створило безпрецедентний наступ на основні інститути свободи та демократії;
  • щодо негайного створення у Верховній Раді України Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування зливу інформації про спецоперацію чотирьох розвідок із захоплення найманих вбивць ПВК Вагнера. Адже, це державна зрада, що завдала непоправної шкоди Україні.

Нажаль, більшість депутатів  Овруцької міської ради не розуміють, або не хочуть зрозуміти важливості цих звернень, тому не була набрана достатня кількість голосів.