Відбулись чергові сесії у Коростишівській і Андрушівській міських та у Житомирській районній радах

Сьогодні відбулись чергові сесії у Коростишівській і Андрушівській міських та у Житомирській районній радах.

У Житомирській районній раді на голосування винесено два звернення від фракції «Європейська Солідарність»:

  • щодо негайного створення у Верховній Раді України Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування зливу інформації про спецоперацію чотирьох розвідок із захоплення найманих вбивць ПВК Вагнера. Адже, це державна зрада, що завдала непоправної шкоди Україні;
  • щодо зриву та провалу вакцинації. На теперішній час Україна перша в Європі та четверта у світі країна за смертністю від COVID-19, в зв’язку з чим треба негайно вжити дій, направлені на належне забезпечення медичних закладів, а також соціальне забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікування хворих на коронавірус SARS-CoV-2.

Нажаль, більшість депутатів  Житомирської районної ради не розуміють важливості даних звернень, тому не була набрана достатня кількість голосів.  

Фракцією «Європейська Солідарність» у Коростишівській міській раді також були ініційовані два звернення:

  • щодо зриву та провалу вакцинації та належного забезпечення медичних закладів, а також соціальне забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікування хворих на коронавірус SARS-CoV-2;
  • щодо масових порушень та фальсифікацій на виборах до Верховної Ради України у виборчих округах № 50 (Донеччина) та № 87 (Івано-Франківщина), що створило безпрецедентний наступ на основні інститути свободи та демократії.

Представлені звернення були підтримані майже усім депутатським корпусом. Утримались: Кохан І.М.( партія «Пропозиція») та Защипас Є.А. (партія «Слуга народу»).

У Андрушівскій міській раді фракцією «Європейська Солідарність» було ініційоване звернення щодо масових порушень та фальсифікацій на виборах до Верховної Ради України у виборчих округах № 50 та № 87, яке не набрало достатньої кількості голосів.