Підсумок тижня по черговим сесіям Житомирщини

28 квітня 2021 року відбулись чергові сесії Бердичівської районної та Глибочицької сільської рад.

На сесії Бердичівської районної ради фракцією «Європейська Солідарність» були представлені три звернення:

  • щодо зриву та провалу вакцинації та належного забезпечення медичних закладів, а також соціальне забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікування хворих на коронавірус SARS-CoV-2;
  • щодо масових порушень та фальсифікацій на виборах до Верховної Ради України у виборчих округах № 50 (Донеччина) та № 87 (Івано-Франківщина), що створило безпрецедентний наступ на основні інститути свободи та демократії;
  • щодо негайного створення у Верховній Раді України Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування зливу інформації про спецоперацію чотирьох розвідок із захоплення найманих вбивць ПВК Вагнера. Адже, це державна зрада, що завдала непоправної шкоди Україні.

Дані звернення були зачитані, але не винесені на голосування.

На сесії Глибочицької сільської ради, Іван Пупеза, депутат від партії «Європейська Солідарність» ініціював два звернення: щодо недопущення зриву вакцинації від COVID-19, яке було підтримано більшістю депутатів; щодо створення ТСК з питань розслідування «приватної військової компанії Вангера», не було підтримано депутатським корпусом.

29 квітня 2021 року відбулось чергове засідання Новоград-Волинської районної ради, на якому було розглянуто понад 20 питань порядку денного. У розділі «Різне» депутати розглянули чотири звернення, два з яких було ініційовані фракцією «Європейська Солідарність»: щодо недопущення зриву вакцинації від COVID-19 та належного соціального забезпечення медиків; створення у ВРУ Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами «приватної військової компанії Вангера» та нанесення шкоди національним інтересам України.

Представлені звернення були підтримані депутатами Новоград-Волинської районної ради.

30 квітня 2021 року відбулись чергові сесії Малинської міської та Лугинської селищної рад, на яких  депутатами партії «Європейська Солідарність» було представлено звернення щодо масових порушень та фальсифікацій на виборах до Верховної Ради України у виборчих округах № 50 (Донеччина) та № 87 (Івано-Франківщина), що створило безпрецедентний наступ на основні інститути свободи та демократії. Дане звернення не було поставлено на голосування та рішення по ньому не прийнято.