«Європейська Солідарність» ініціювала звернення щодо призначення субсидій у Коростишівській і Бердичівській міських та Станишівській сільській радах

Минула третя весна та розпочалось  третє літо, як українцям обіцяли «кінець епохи бідності». Однак влада вважає, що для більшості українців бідність давно закінчена,  інакше, як пояснити зменшення вдвічі видатків на субсидії з 2019 – 2021 роки та суттєве збільшення фінансування Офісу Президента, Кабінету Міністрів, Парламенту та правоохоронних органів?  Окрім того, у квітні уряд прийняв постанову, яка ускладнила отримання субсидій, проте завдяки жорсткому контролю опозиції «Європейської Солідарності» та  вимогам негайного скасування постанови Уряду щодо нового механізму субсидій, ми не дозволили протягнути цю постанову.

Нам це вдалося завдяки наполегливим зусиллям депутатського корпусу!

Наша команда в особі депутатів  усіх рівнів рад і надалі продовжує відстоювати соціальні права українців!

На цьому тижні відбулись сесії у Коростишівській і Бердичівській міських та Станишівській сільській радах. На засіданнях сесій представники партії «Європейська Солідарність»: Наталія Єсипчук ( Коростишівська міська рада), Віталій Березовенко (Бердичівська міська рада) та Роман Сіроватський ( Станишівська сільська рада) ініціювали  депутатські звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України з вимогою:

  • необхідно негайно проінформувати українців про нові правила оформлення субсидій;
  • надіслати поштою нові форми заяв і декларацій адресно до тих, хто має їх заново подавати;
  • забезпечити комфортні умови для прийому громадян, включаючи заходи безпеки від зараження на коронавірус;
  • оновити програмне забезпечення місцевих органів влади для автоматичного розрахунку субсидій на новий сезон;
  • внести зміни до державного бюджету України 2021 р. з метою збільшення на 10 млрд. грн. видатків на субсидії. Збільшення видатків здійснити за рахунок зменшення фінансування Офісу Президента, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Офісу Генерального прокурора та зменшення корупційних проектів в програмі «Великого крадівництва».

Бердичівська міська рада, розглянувши питання, направила звернення адресатам, у Коростишівській міській раді не було кворуму для прийняття рішення. В повному обсязі звернення було підтримано тільки у Станишівській сільський раді. Депутати всіх партій, окрім «Слуга Народу», проголосували за депутатське звернення від «Європейської Солідарності».