Відбувся масштабний з’їзд партії «Європейська Солідарність»

Сьогодні у Києві на Арт-Заводі “Платформа” відбувся масштабний з’їзд партії «Європейська Солідарність». Більш тисячі представників з усієї України відвідали з’їзд партії. Депутати усіх рівнів, активісти, ветерани, добровольці, волонтери та молоді політики прийняли активну участь у цієї події.

Учасників з’їзду зустрічав лідер українського рок-гурту Kozak System Іван Леньо, який виконав свої найвідоміші композиції та презентував нові пісні.

На з’їзді партії виступив лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко та ознайомив з планом відновлення країни, який розроблявся та шліфувався протягом двох років.

«Ми маємо стратегію і чіткий план, як реалізувати потенціал України на всі 100%», зазначив п’ятий Президент України Петро Порошенко.

На з’їзді була представлена громадська організація «Брати по зброї» створена ветеранами війни проти російської агресії, мета якої – захист української державності і побудова розвиненої європейської України.

Учасників з’їзду привітали: Президент Європейської народної партії Дональд Туск, який надіслав листа до з’їзду, міський голова Києва Віталій Кличко, українська письменниця та поетеса Оксана Забужко, український поет та перекладач Юрій Андрухович, дипломат та  перекладач Дмитро Чекалкін, українська акторка театру та кіно Ада Роговцева, ректор Українського католицького університету та громадський діяч Богдан Прах та інші прихильники партії «Європейська Солідарність».

Партійці з різних регіонів України презентували свої ініціативи на Ярмарці ідей, яка об’єднала професійних, патріотичних та відданих Україні людей.

Представники «Європейської Солідарності» Житомирської області також прийняли активну участь на з’їзді партії.

«На теперішній час в світі подій, що відбуваються в країні, з великої впевненістю можна сказати, що тільки «Європейська Солідарність» здатна привести Україну до членства у Євросоюзі та НАТО із відповідними стандартами добробуту, безпеки та порядку!Разом до перемоги!» – наголосив Олександр Рабінович Голова Житомирської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність».

Попереду у партії  багато завдань та роботи для продовження реформ і розвитку України, задля повноправного майбутнього члена Європейського Союзу та НАТО. Адже ми – єдина команда, крута, драйвова, європейська!

Разом до перемоги!