Депутати «Європейської солідарності» у Житомирській міській раді зустрілись з керівництвом та курсантами військового інституту імені С. П. Корольова

Депутати «Європейської солідарності» у Житомирській міській раді з ознайомчою екскурсією відвідали Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова.

Інститут був створений у 1919 році,  та готує спеціалістів із роботи зі складними технічними системами, новітніх експертів із систем роботизованої зброї та спеціалістів ІТ-технологій. Після закінчення навчання випускники служать у військовій розвідці радіоелектронної та інформаційної боротьби, кібербезпеки та структурах інформаційної безпеки. Цей навчальний заклад є єдиним багатопрофільним, міждисциплінарним та міжвідомчим вищим військовим навчальним закладом в Україні.

«Сьогодні ми відвідали вищий навчальний заклад, який готує дійсно спеціалістів! Ми пишаємось, що знаходиться він саме у Житомирі.  Інститут готує не лише експертів для всіх видів Збройних сил України, а й  експертів для української армії, авіації, флоту, штурмових сил та спецоперацій, зокрема для Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Державного космічного агентства України та інших. Військові – наша гордість, тому наше завдання та обов’язок  всіляко їх підтримувати». – наголосив Геннадій Карпінський , депутат партії «Європейська Солідарність» у Житомирській міській раді.