Житомирська міська рада підтримала звернення ініційоване «ЄС» до Президента та уряду щодо недопущення підняття тарифів для населення та виплати додаткової пенсії у 2021 році

Під час пленарного засідання сесії Житомирської міської ради , депутати фракції «Європейська Солідарність» звернулися до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році. Вони вимагають покращення соціального стану людей пенсійного віку, адже саме ці люди є найменш захищеними соціальними групами.

Відповідне звернення озвучив депутат партії «Європейська Солідарність» Олег Горай:

«Останнім часом органи державної влади своїми рішеннями суттєво погіршили соціальне становище людей пенсійного віку. Насамперед, це стосується штучного скорочення категорій, які мають право на отримання субсидій за спожиті ЖК послуги, скорочення фінансування субсидій. Соціальне становище пенсіонерів також суттєво погіршилось через підвищення цін на товари першої необхідності. Викликає обурення неспроможність влади забезпечити відповідну цьому підвищенню індексацію пенсій. Депутати «Європейської Солідарності» вимагають здійснити у листопаді 2021 року виплату «13 пенсії» пенсіонерам, у  яких нижче середньої, тобто нижче 3866,8 грн. Для забезпечення цих виплат необхідно використати частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії. Ці кошти повинні бути наданими людям, а не близькому до влади бізнесу».

Представлені звернення підтримані депутатами Житомирської міської ради, проголосувало 29 із 34 присутніх.