До міжнародного Дня студента, команда «Європейська Солідарність» організувала турнір по настільному тенісу

З нагоди дня студента, протягом кількох днів, студенти приймали участь у відбірковому турнірі з настільного тенісу, а 18 листопада відбувся фінал, в якому молодь із захопленням боролась за перші місця із депутатами.

Турнір проходив за коловою системою, тож шанс проявити себе мав кожен із учасників. Змагання було наповнено неймовірною атмосферою!

Перемогла, звичайно, дружба! По закінченню турніру медалі та солодощі отримали всі учасники! А найактивніших тенісистів, які зайняли  1,2 и 3 місця у рейтингу турніру нагородили ще й безлімітними абонементи на рік до басейну та тренажерного залу!

Основний меседж турніру – популяризація здорового способу життя, адже у здоровому тілі – здоровий дух!

«До міжнародного дня студента, ми організували турнір з настільного тенісу, бо він вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі, такий від спорту не лише підтримує фізичну форму, а й потребує інтелектуальності. Під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію та миттєво обирати тактику, застосовуючи різні технічні прийоми, яких студентів навчив досвідчений тренер. Основна наша мета проста, але дуже важлива — пропагувати здоровий спосіб життя та долучати молодь до європейської розбудови нашої держави », – розповів Олег Горай, депутат «Європейської Солідарності» у Житомирській міській раді.

Дякуємо депутатам “Європейської Солідарності”: Олександру Рабіновичу, Вадиму Ліски, Олегу Корху, Артему Ражеву, Тетяні Нікітіч, Людмилі Зубко та Оксані Журавській  за організацію та участь у змаганнях!