На сесії Житомирської міської ради не підтримали звернення від фракції «Європейська Солідарність» щодо здирницького Закону 5600

На позачерговій сесії Житомирської міської ради, серед трьох питань порядку денного, було винесено на голосування звернення від фракції «Європейська Солідарність» щодо здирницького Закону 5600, наслідки якого відчує кожен громадянин, кожен підприємець, адже влада прагне збільшити надходження до бюджету не за рахунок відомих олігархів, які цього не відчують, а з кишень звичайних українців та підприємців.

“На жаль, ініціатива від партії «ЄС» не отримала підтримки більшості від присутніх депутатів. Мабуть не кожен розуміє негативні наслідки та небезпеку даного законопроєкту”, – резюмую Олег Горай, депутат партії “ЄС” у Житомирській міській раді.

Справжній резонанс викликало це звернення та стало причиною гучної дискусії народних обранців. В свою чергу, депутати «Європейської Солідарності» наголошують на тому, що зупинятися не будуть та не дозволять знищити малий та середній бізнес.