Життя завжди перемагає смерть: як працюють лелеки в умовах війни

Попри безжалісну та криваву війну, яку розв’язала росія на території нашої країни, українці продовжують створювати нові родини та народжувати дітей.

Ввечері, 1-го березня, Житомирській  міський перинатальний центр зачепило вибуховою хвилею від авіа удару, але тут продовжують з’являтися на світ немовлята.  Пологовий будинок переїхав у підвальне приміщення, туди ж перенесли палати для перебування вагітних, операційні, пологові зали.

І хоч малюки народжуються і живуть у бомбосховищі, попри вибиті вікна та зламані двері, місцеві “лелеки” не припиняють своєї роботи, там вже народилося понад 165 дітей. 

Дякуємо вам за вашу мужність та професіоналізм, ви спражні Герої!