Попри безжалісну та криваву війну, яку розв’язала росія на території нашої країни, українці продовжують створювати нові родини та народжувати дітей.
Ввечері, 1-го березня, Житомирській міський перинатальний центр зачепило вибуховою хвилею від авіа удару, але тут продовжують з’являтися на світ немовлята. Пологовий будинок переїхав у підвальне приміщення, туди ж перенесли палати для перебування вагітних, операційні, пологові зали.
І хоч малюки народжуються і живуть у бомбосховищі, попри вибиті вікна та зламані двері, місцеві “лелеки” не припиняють своєї роботи, там вже народилося понад 165 дітей.
Дякуємо вам за вашу мужність та професіоналізм, ви спражні Герої!





