На початку 2000-х путін знищував місцеве самоврядування в росії, зараз це повторюється в Україні!
Відповідно до Закону «Про правовий режим військового стану», запропонованого «слугами народу» у ВР: обласні, міські, райради та всі голови ОТГ УСУВАЮТЬСЯ від прийняття будь-яких рішень.
Ця функція передається ОДНІЙ особі – главі військової адміністрації.
Артур Герасимов, народний депутат «Європейської Солідарності» прокоментував Закон “Про правовий режим військового стану”, запропонований «Слугами народу»:
- Перше – “Слуга народу” та монобільшість не довіряє жодному зі своїх депутатів місцевих рад.
- Друге – закон дозволяє одному місцевому чиновнику одноосібно розпоряджатися засобами міжнародної допомоги. Тобто, ви взагалі розумієте, яку “вільну касу” вони зараз намагаються створити?
- Третє – знищується місцеве самоврядування, що завадить членству України у Європейському Союзі.
«Не треба сьогодні будувати тут маленьку росію, бо виграє в агресора лише велика Україна!» – наголосив Артур Герасимов.
