Перемогли нацизм – переможемо й рашизм!

8 травня разом з вільним світом ми згадували і згадуємо жертв Другої світової війни. А віднині — схиляємо голови у пам’ять про тисячі й тисячі українців, знищених рашистами.

Сьогодні, як і в часи Другої світової, ми — на передовій. Сьогодні знову вільний світ стоїть перед смертельною небезпекою. Бо путінська росія сьогодні — це як гітлерівська Німеччина 80 років тому. Путін — те ж саме, що Гітлер.

“Сьогодні ми кажемо: слава українським героям двадцятого століття, які захистили світ від гітлерізму! Слава українським героям 21-го століття, які захищають світ від російського нацизму!” – сказав Петро Порошенко, лідер партії “Європейська Солідарність”

У День пам’яті та примирення, із великим сумом і вдячністю згадуємо тих, хто виборов, вистраждав і наблизив довгоочікуваний мир. Перемогли нацизм — переможемо й рашизм! Але після перемоги ми ще з більшою впевненістю скажемо «Ніколи знову!»