Дистанційне голосування у парламенті – крок до диктатури

Зненацька в пропозиціях роботи парламенту знову вигулькнув законопроєкт про дистанційне голосування. Його з маніакальним упорством намагаються протягти правляча партія, не проти і залишки ОПЗЖ, що теж показово.

Дистанційне голосування під різними соусами нав’язують суспільству вже 2 роки. То під приводом COVID, потім активізували ці спроби з початком повномасштабної агресії, тепер знову розповідають про повітряні тривоги, загрози і тд.

Позиція «Європейської Солідарності» категорична. Наші ЗСУ воюють не віртуально і не дистанційно!

Парламент всі ці місяці голосує, приймає високих іноземних гостей, які не бояться приїжджати, Київ невтік, то ж і депутати мають працювати на своїх робочих місцях.

Ми розглядаємо спробу нав’язати дистанційне голосування як остаточну втрату суб’єктності ВР і підготовку до просування ідеї електронного голосування на виборах. Бо в деяких головах майбутні вибори вже важливіші за закінчення війни і перемогу.

Ми вважаємо, що дистанційне голосування в парламенті- це ще один крок до диктатури. І тому будемо категорично проти таких ініціатив.

Про це написала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.