НЕ ДОПУСТИМО СПРАВЖНЬОГО СВАВІЛЛЯ В ПАРЛАМЕНТІ, – партія ЄС

Влада намагається «просунути» законопроєкти, що порушують цінності та свободи, за які продовжують боротися наші захисникі на фронті.Ви маєте про це знати, саме які закопроєкти «слуги» та залишки опзж «протягують» у Верховній Раді України:

  • Законопроект №7669 про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2022 рік». Головна мета цих змін до бюджету, як пишуть автори закону – «це має дати можливість здійснити фінансове забезпечення виконання необхідних дорожніх робіт». Не можна допустити, щоб під час війни, забирали фінансування в армії та віддавали на дороги.
  • Законопроєкт №7668-Д про повернення акцизного податку на пальне. Підвищення акцизу на пальне уповільнить економіку та посилить інфляцію, адже складова ціни пального є в ціні більшості продуктів, що потребують доставки автотранспортом, також, це створить проблеми фермерам.
  • Законопроєкт №2693 -Д про медіа, який послаблює обмеження для російської пропаганди, позбавляє чинності передніх законів «Про медія» та загрожує українському і веде до російської диктатури. Це кінець дерусифікації у медіа просторі.

«Європейська Солідарність» категорично проти прийняття цих законопроєктів, особливо в той час, коли наші військові боряться з підступним ворогом за нашу незалежність та свободу.