Ірина Геращенко: включення депутатів від ОПЗЖ в ефір марафону – це повзуча легалізація проросійських сил

Включення депутатів від ОПЗЖ в ефір марафону стало щоденним, це повзуча легалізація проросійських сил. Час обговорити із суспільством правила інформаційноі гігієни і припинити легалізацію колишніх членів ОПЗЖ.

«Включення ОПЗЖ в ефір марафону в слоті РАДА стало щоденним. Тепер ці добродії, які за день до війни звинувачували Україну в «недоговороспособності», вчать нас, як готуватися до зими! Я розумію, що влада має «роздавати плюшки», чи як там в них це називається, за лояльність і голосування. Але всьому є межа! «Європейська Солідарність» виступає з рішучим протестом повзучої легалізації забороненої партії», – зазначає співголова фракції Ірина Геращенко.

«Канал РАДА повністю цензурується міністерством цензури і Банковою, які визначають інформаційну політику марафону, де не залишилося парламенту, де чорні списки на проукраїнських політиків і партії. Канал перетворився на неперебірливу, безпринципну пропагандистську телебудку», – констатує народна депутатка.

«Журналістам з каналів Медведчука не звикати запрошувати своїх вчорашніх постійних гостей. Але ж іншим має бути хоч трохи соромно? Ваші колеги Олександр Махов, Олексій Юрченко загинули на фронті. Вам не муляє зраджувати їх пам’ять в тилу? Немає слів!», – наголосила Ірина Геращенко.