ПОВІДОМЛЕННЯ Про проведення Конференції Житомирської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Житомирська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність» повідомляє, що 06.04.2023 року об 11-00 за адресою: м. Житомир, вул. І.Сльоти, буд. 32/98 (офіс політичної партії «Європейська Солідарність») відбудеться конференція Житомирської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність», на якій буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутата Звягельської міської ради Звягельського району Житомирської області ради за народною ініціативою. Порядок акредитації представників засобів масової інформації додається.

Примітка: у випадку повітряної тривоги конференція зупиняється (не проводиться). Робота конференції розпочинається/продовжується після закінчення повітряної тривоги Секретаріат

Додаток до рішення Ради Житомирської Територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» № 1 від «16» березня 2023 року.

ПОРЯДОК акредитації представників засобів масової інформації на Конференцію Житомирської Територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» 06.04.2023 року  з метою внесення пропозиції щодо відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою.

1. Цей Порядок розроблено на виконання абзацу другого частини дев՚ятої статті 38 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» і визначає умови акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації на Конференції Житомирської Територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» (далі – Організація Партії) з метою внесення пропозиції щодо відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою.

2. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації (далі – Акредитація) здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання журналістами і технічними працівниками засобів масової інформації їх професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства.

Акредитація здійснюється відповідальною особою Організації Партії, а саме, – Маковій Олег Євгенійович, тел.: 093 5805747, електронна адреса: oleg_makovey@ukr.net. шляхом включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації.

3. Включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації здійснюється за заявкою від редакції засобу масової інформації поданої до відповідальної особи Організації Партії. До заявки додається засвідчена у встановленому порядку копія свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації, ПІБ, номери телефонів та електронні адреси, журналістів/технічних працівників, що направлені для висвітлення Конференції. Заявка про акредитацію подається не пізніш як до 18 годин 00 хвилин 05.04.2023 року.

Моментом прийняття заявки про акредитацію є фактичне отримання відповідальною особою Організації Партії відповідної заявки від редакцї засобу масової інформації.

4. Заявка про акредитацію, подана пізніше вказаного строку, не розглядається.

5. На підставі отриманих заявок формується список представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації Партії.

6. Допуск журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до місця проведення Зборів/Конференції здійснюється за таких умов:

  1. Наявності представника засобів масової інформації у списку представників засобів масової інформації, акредитованих на Збори/Конференцію Організації Партії;
  2. Пред’явлення дійсного редакційного посвідчення та доручення редакції на відвідування відповідної Конференції;
  3. Використання протягом Конференції медичної маски та захисних рукавичок.
  4. За відсутності  ознак захворювання.